Nebojte sa zažiariť

Nebojte sa zažiariť

Stalo sa vám už niekedy, že ste mali náhle nutkanie zmeniť celý váš šatník? Pripadal vám príliš všedný či smutný? Mali ste pocit, že ho musíte neustále dopĺňať, aby bol zaujímavejší a pestrejší? Strávili ste deň nákupmi a napriek tomu ste si po krátkom čase pomysleli to isté? Ak ste na všetky otázky odpovedali áno, čítajte ďalej.

Možno váš šatník naozaj potrebuje isté zmeny, preriediť či dokúpiť nové šaty, košele a nohavice, možno mu však chýba oveľa menej ako si myslíte. Ruku na srdce, dámy, vlastníte dostatok farebných šatiek, šálov, opaskov, kabeliek či topánok? Ak nie, aj to môže byť jeden z dôvodov, prečo ste so svojou drevenou kamarátkou neustále nespokojná. A pritom stačí tak málo. Pravidlo znie: ak pridáme k všednému nevšedné i všedné sa môže stať nevšedným. V praxi to znamená: ak si oblečiete šaty neutrálnych odtieňov a oživíte ich šatkou, opaskom a kabelkou teplých farieb, váš celkový outfit bude pôsobiť omnoho pestrejšie ako predtým. Všetko závisí od doplnkov, ktoré si zvolíte. Takýmto výberom nerozveselíte iba váš šatník, ale i samých seba. Nie je predsa tajomstvom, že farby ovplyvňujú to, ako sa akurát cítite. Aj to je dôvod, prečo si mnohí pri maľovaní bytu vyberajú žlté, oranžové či dokonca červené odtiene. Pozitívne to pôsobí na vašu myseľ i sebavedomie. Nebojte sa preto zažiariť a doplňte vašu garderóbu farebnými kúskami. Ona sa vám za to odvďačí v podobe príjemnej nálady.

Stačí tak málo. Neberte farebné doplnky ako prehrešky, ale ako skvost, ktorý ozdobí vaše telo. Farebná kabelka, opasok a topánky na vyvýšenom opätku z vás vyčarujú nielen charizmatickú sebavedomú dámu, ale vás aj príjemne naladia v dňoch, keď to budete potrebovať.